MASTERSTUDIES

Магістерські програми Глобальне управління Тайвань - Магістерські програми

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

Глобальне управління фокусується на здатність керувати, свинцю і прямих співробітників з глобальної точки зору. Багато складні проблеми можуть виникнути при спробі керувати компаніями з різних культур, але програми глобального управління може допомогти забезпечити знання, необхідні, щоб зробити обробку міжнародного бізнесу легко.

Тайвань (Китайська традиційна: 台湾 台湾 або, спрощена китайська: 台湾 Тай Ван) є народ, який є домівкою для більш ніж 23 мільйонів осіб і є одним з найбільш густонаселених місць в світі. Найпрестижніший університет Національний університет Тайваню.

Пошук Магістерських програм: Глобальне управління, Тайвань. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

1 Результати в Глобальне управління, Тайвань Filter

Chang Jung Christian University
Магістратура
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Комплексне навчання в області бухгалтерського обліку практики Управління в умовах глобалізації економіки Електронна комерція та управління ...

Детальніше