MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в програмі Глобальне управління в Азія тут!

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Щоб взяти речі на міжнародному рівні вимагає деяких знань про те, що на світових ринках потребує. Як така, вона вимагає від вас, щоб отримати правильний набір навичок, які можна отримати, роблять майстри в глобальному управлінні.

Студенти, які закінчили частину їх ступеня в Азії зростають у числі. В даний час другої і третьої за величиною економікою в Азії. Без обмеження, студенти описали свій час в Азії, як кращий досвід свого життя. На сьогоднішній день три з чотирьох найбільш густонаселених країн світу знаходяться в Азії: у Китаї, Індії та Індонезії.

Ступінь магістра в галузі Глобальне управління в Азія. Отримати всі майстри в області інформаційних Глобальне управління і зв'язатися зі школою в Азія клік!

2 Результати в Глобальне управління, Азія Filter

Магістр менеджменту - Європейський потрійний ступінь - Grande Ecole

emlyon business school
Магістратура
Вер 2021
<
Денна
<
2 років
31 Лип 2021
англійська
Кампус

emlyon business school потрійний ступінь, який є невід'ємною частиною магістра в галузі управління emlyon business school в галузі управління - Grande Ecole, який спільно emly ...

Детальніше

Chang Jung Christian University
Магістратура
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Комплексне навчання в області бухгалтерського обліку практики Управління в умовах глобалізації економіки Електронна комерція та управління ...

Детальніше