MASTERSTUDIES

Магістерські програми Глобальне управління Італія - Магістерські програми

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Глобальне управління відноситься до ведення бізнесу в глобальному масштабі, що вимагає розуміння соціальних звичаїв, культурних особливостей і історії. Вивчення глобального управління може включати в себе заняття з питань керівництва, управління та маркетингу, а також курси, що охоплюють міжнародні питання.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Пошук Магістерських програм: Глобальне управління, Італія. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

2 Результати в Глобальне управління, Італія Filter

Майстер в бізнесі моди

IED – Istituto Europeo di Design Florence
Магістратура
26 Січ 2021
<
Денна
<
11 місяці
21 Гру 2020
англійська
Кампус

П'ять - це відмінні риси сьогоднішнього менеджера в індустрії моди: глибоке знання системи, вдосконалена стратегія бренду, маркетингові та комунікаційні компетенції, інстинкт ...

Детальніше

Майстер в Global Management Event

SESEF - Società Europea per i Servizi e la Formazione
Магістратура
<
Денна
<
7 місяці
італійський
Кампус

Навчальний план кожного магістра закінчується інтернатурі принаймні 500 годин (3 місяці). Стажування можуть бути виконані в Італії на всій території країни або за її межами. ...

Детальніше