MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Глобальне управління Флоренція тут!

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

Щоб взяти речі на міжнародному рівні вимагає деяких знань про те, що на світових ринках потребує. Як така, вона вимагає від вас, щоб отримати правильний набір навичок, які можна отримати, роблять майстри в глобальному управлінні.

Італія, офіційна назва Італійська Республіка, є унітарною парламентською республікою в рамках Європейського Союзу, розташований у Південній Європі. На півночі вона межує з Францією, Швейцарією, Австрією, і Словенії уздовж Альп.

Флоренція є одним з найбільш густонаселених міст Італії. Це місце відоме своїми художніми інституціями. Крім того, установи, як Флоренція університету мистецтв призначені для забезпечення гарної якості мистецтва, заснованого освіти. Ці навчальні заклади зосереджені на догляд за всіма студентам.

Магістерські програми Глобальне управління Флоренція. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Флоренція прямо тут!

1 Результати в Глобальне управління, Флоренція Filter

Майстер в бізнесі моди

IED – Istituto Europeo di Design Florence
Магістратура
26 Січ 2021
<
Денна
<
11 місяці
21 Гру 2020
англійська
Кампус

П’ять - це відмінні риси сучасного менеджера в індустрії моди: глибокі знання системи, вдосконалена стратегія бренду, маркетингові та комунікаційні компетенції, інстинкт розви ...

Детальніше