MASTERSTUDIES

Знайти кращі Глобальне управління ланцюгами поставок Нью-Йорк тут!

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

Якщо ви можете взяти з навчальної програми управління ланцюгами поставок, то схоже на те, що ви досягнете від закінчення майстром в Управління глобальної ланцюжком поставок. Різниця в тому, що ви отримаєте навички та знання, які допоможуть вам у веденні бізнесу в глобальному масштабі.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Нью-Йорк є північно-східна і 3-й найнаселеніший штат США. Статуя Свободи, Ніагарський водоспад і генеральний Shuylers будинку в Саратога Національний історичний парк є одними з найбільш відвідуваних місць в університеті / коледжі студенти рівні. Громадські системи Університету штату включає 68 спільнот, технічних, студентів, лікарів-надання коледжів. Є багато приватних коледжів в провінції, а також.

Глобальне управління ланцюгами поставок Нью-Йорк. Отримати всю інформацію про МВА і звернутися до школи для Нью-Йорк Глобальне управління ланцюгами поставок прямо тут!

2 Результати в Глобальне управління ланцюгами поставок, Нью-Йорк Filter

Глобальний майстер в галузі управління ланцюгами поставок та логістики

EAE Business School
Магістратура
May 2021
<
Денна
<
12 місяці
31 Бер 2021
іспанська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Глобальний майстер EAE галузі управління ланцюгами поставок та логістики спрямований на менеджерів в операційній галузі, які розуміють логістичні процеси як такі, що мають вис ...

Детальніше

Майстер професійних досліджень (MPS) в глобальному управлінні ланцюжками поставок

LIM College
Магістратура
<
Денна
англійська
Кампус

Успіх у бізнесі моди означає оволодіння безліччю нюансів глобального ланцюжка поставок. Ця програма надає знання та досвід, необхідні для досягнення провідної ролі в цій швидк ...

Детальніше