MASTERSTUDIES

Знайти кращі Глобальне управління ланцюгами поставок Ліон тут!

Майстер 'и мірою є аспірантом наукового ступеня. Треба вже є ступінь бакалавра, щоб подати заявку на магістерську програму 'и. Більшість майстер 'и Ступінь програми буде потрібно студентам завершити майстер ' и дисертації чи дипломної роботи.

Майстер в Управління глобальної ланцюжком поставок є ступінь з метою додання глобальному контексті тих проблем, які пов'язані з системами поставок. Студенти матимуть можливість управляти процесами ланцюжка поставок ", таких як, розподіл ресурсів, закупівлі та постачання продукції. Все в межах глобального навколишнього середовища.

Франція в даний час входить до числа 20 найбільш ефективних країн з точки зору економіки у зв'язку з їх відмінними результатами орієнтованої вищої освіти навчання. Більшість курсів в університетах пропонуються французькою мовою. Франція має 60 державних і 100 приватних університетів.

Ліон розташований в центрально-східній Франції. Це місто з більш ніж 400 000 жителів. Ліон місто має безліч університетів, коледжів та інших незначних вищих навчальних закладах.

Глобальне управління ланцюгами поставок Ліон. Отримати всю інформацію про МВА і звернутися до школи для Ліон Глобальне управління ланцюгами поставок прямо тут!

1 Результати в Глобальне управління ланцюгами поставок, Ліон Filter

Магістр міжнародного управління ланцюгами постачання

ESDES Lyon Business School
Магістратура
Вер 2021
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Розвивати навички та вміння керувати людьми, процесами та технологіями, необхідними сучасним ланцюгам поставок, та конкурентно управляти стратегічними проблемами бізнесу та мі ...

Детальніше