MASTERSTUDIES

Знайти кращі Глобальне управління ланцюгами поставок Бельгія тут!

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

Майстер в Управління глобальної ланцюжком поставок є ступінь з метою додання глобальному контексті тих проблем, які пов'язані з системами поставок. Студенти матимуть можливість управляти процесами ланцюжка поставок ", таких як, розподіл ресурсів, закупівлі та постачання продукції. Все в межах глобального навколишнього середовища.

Бельгія пропонує орієнтованої на ринок більш високого рівня освіти, яке засноване на навички та інновації. Вищих навчальних країні 'и освіти пропонують інтерактивні Водночас досліджень, орієнтованих університетської освіти до вступу на ринок праці.

Глобальне управління ланцюгами поставок в Бельгія. Отримати всю інформацію про МВА і звернутися до школи прямо тут.

1 Результати в Глобальне управління ланцюгами поставок, Бельгія Filter

Майстер в глобальному менеджменті постачань

Antwerp Management School
Магістратура
Вер 2021
<
Денна
<
12 місяці
15 Чер 2021
англійська
Кампус

Функції ланцюга поставок швидко набирають значення у міжнародних компаніях. Цікавитесь кар’єрою в постійно зростаючому логістичному секторі? Будьте готові: дотримуйтесь майстр ...

Детальніше