MASTERSTUDIES

Знайти кращі Глобальне лідерство Японія тут!

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Ступінь магістра в галузі глобального лідерства пов'язана з організаційними змінами, команда спрощення, конфлікти та комунікації в рамках глобально створених організацій. Це дає студентам міждисциплінарного освіти для вирішення цих питань, які глобалізованому установи стикаються сьогодні.

Японія острівна держава в Східній Азії. Розташований у Тихому океані, він лежить на схід від Японського моря, Китаю, Північної Кореї, Південної Кореї і Росії, що тягнеться від Охотського моря на півночі до Східно-Китайського моря і Тайваню на півдні країни.

Глобальне лідерство в Японія . Отримати всю інформацію про МВА і звернутися до школи прямо тут.

1 Результати в Глобальне лідерство, Японія Filter

MIM - магістр міжнародного менеджменту - глобальне лідерство

United International Business Schools
Магістратура
<
Денна
<
заочно
<
9&nbsp;-&nbsp;36 місяці
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Студенти за денною формою навчання можуть отримати ступінь магістра в 1 навчальному році з 9 місяців на загальну три квартали по 20 кредитів кожні або протягом 12 місяців при ...

Детальніше