MASTERSTUDIES

Знайти кращі Глобальне лідерство Росія тут!

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

Якщо ви бажаєте мати необхідні навички, які допоможуть вам отримати правильний набір лідерських якостей, то ви повинні подати заявку на ступінь магістра в галузі глобального лідерства. Ви отримаєте навички, необхідні для керівництва організації бізнесу в глобальній навколишньому середовищу.

Росії чи, офіційно відомий також як Росія, є країною, в Північній Євразії. Освіта в Росії забезпечується переважно з боку держави і регулюється Міністерством освіти і науки. У Росії, вона займає близько 70% навчального часу для контакту занять з викладачем, інші 30% робочого навантаження присвячені самостійного вивчення матеріалу.

Глобальне лідерство в Росія. Отримати всю інформацію про МВА і звернутися до школи прямо тут.

1 Результати в Глобальне лідерство, Росія Filter

Програма MA International Management

National Research Tomsk State University
Магістратура
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Навчайтесь за кордоном у Сибіру! Наша програма призначена для тих, хто хоче побудувати кар’єру в галузі управління бізнесом, стати професіоналом у галузі бізнес-планування, уп ...

Детальніше