MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в програмі Архітектура інтер'єру в Африка тут!

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

Інтер'єр архітектури відноситься до змін, виконаних всередині простору. Він тісно пов'язаний з дизайном інтер'єру, оскільки він стосується естетики, але має більш високий ступінь залучення до змін, які змінюють фактичну структуру будівлі.

 

Може будь-якому іншому регіоні може зрівнятися з різноманітністю і розмірність Африці? З неповторним внески історією, природою і багатою культурною, навряд чи регіони пропонують навчання за кордоном виявите, що є більш складним або більше задоволення в плані вивчення.

Ступінь магістра в галузі Архітектура інтер'єру в Африка. Отримати всі майстри в області інформаційних Архітектура інтер'єру і зв'язатися зі школою в Африка клік!

1 Результати в Архітектура інтер'єру, Африка Filter

Майстер інтер'єру Архітектура

Université Centrale
Магістратура
<
Денна
<
2 років
французький
Кампус

Дизайн інтер'єру, основна дисципліна дизайну, охоплює дизайн інтер'єру приватних і громадських приміщень. В результаті архітектор, дизайнер інтер'єру є співробітни ...

Детальніше