close

Фільтри

Див. результати

Магістерські програми Виконавчі фінанси - Подивіться на магістра Виконавчі фінанси прямо тут!

Гроші мастило, яка тримає шестерень промисловості повороту. Це ресурс, який всі компанії залежать від досліджувати ринки, виробляти товари й платити своїм співробітникам. Професіонал з майстром у Виконавчий фінансів… Детальніше

Гроші мастило, яка тримає шестерень промисловості повороту. Це ресурс, який всі компанії залежать від досліджувати ринки, виробляти товари й платити своїм співробітникам. Професіонал з майстром у Виконавчий фінансів забезпечує фірм з керівництвом та розуміння необхідності ефективно використовувати свої цінні грошові кошти.

Що таке Майстер в Виконавчий фінансів? Це вчений ступінь найбільш підходящий для тих, хто зацікавлений в бізнесі та економіці. Під час курсу навчання студенти дивляться на різних стратегій компанії використовують для фінансування проектів та управління грошовими потоками. Студенти навчаються щоб оцінити, як гроші переміщуються через організацію і вплив, що стратегії про фінансування на бажаному результаті. Обговорюються також різні джерела капіталу і методи та інструменти, використовувані для відстеження та організувати ці фінансові ресурси.

Випускники розуміють, як номери всі працюємо разом, і розвивати критичне мислення, математику та бухгалтерських навичок. Вони вчать розглядати як фінансові питання впливають на життя співробітників і соратників, пов'язаних з бізнес-фірми. Студенти отримують знання про загальні банківських процедур і стратегій, як вони ознайомляться з бізнес-права та етичних норм. Деякі програми навіть робити упор на використанні цих навичок для вирішення сучасних проблем глобалізації.

Різні університети будуть мати різні витрати на навчання і зборів. Студенти, зацікавлені в отриманні додаткової інформації слід звернутися до Приймальної відділи інституту вони зацікавлені в подробиці.

Заробіток ступінь магістра в галузі виконавчого фінансів готує студентів до керівної ролі. Це часто, щоб знайти роботу в банках, страхових компаній та інвестиційних фірм, але навички застосовні в кількох галузях промисловості і секторах.Вони можуть знайти роботу керівників або консультантів для будь-якого великомасштабного фірми. Державні органи також мають фінансові позиції, щоб заповнити і може наймати випускників, щоб привести проекти або оцінити фінансування спеціальних програм.

Студенти повинні ретельно розглянути варіанти. Виконавчі програми ступеня часто призначені для задоволення потреб працюючих фахівців. Інтернет курсові пропонує якісну освіту, яка є легко доступним для тих, з плануванням або географічних проблем. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Згорнути
format_list_bulleted Фільтри
MIB Trieste School of Management
Трієст , Італія

Неповний та спеціалізований магістерський курс з італійської мови, орієнтований на передові компетентності та досвід страхування та фінансів. Формула вихідних дозволяє тим час ... +

Неповний та спеціалізований магістерський курс з італійської мови, орієнтований на передові компетентності та досвід страхування та фінансів. Формула вихідних дозволяє тим часом усім учасникам працювати. Місцезнаходження: Мілано. -
Магістратура
заочно
24 місяці
італійський
11 Бер 2021
01 Бер 2021
Кампус
 

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут