MASTERSTUDIES

Магістерські програми Виконавчі технології - Подивіться на магістра Виконавчі технології прямо тут!

Магістерські програми більш високі можливості для отримання освіти, що подальший розвиток навички, отримані в школі, і, найчастіше, на робочому місці. Хоча деякі програми підходять для студентів, які хочуть, щоб перейти безпосередньо до аспірантури, інші підходять для професіоналів, які вже заробили значний рівень освіти.

 

Майбутні студенти могли б запитати, "що Майстер у Виконавчому технології?" Відповідь зазвичай включає опис класів, що охоплюють такі теми, як архітектура ІТ-організації, розробці стратегій підприємства, і управління. Основна мета програми такого типу часто, щоб наповнити лідерів в області з усвідомленням стійкості і очі для ефективного інновацій. Ці програми можуть бути орієнтовані на професіоналів, які вже мають вчений ступінь у відповідній області і мають певну кількість років, які працюють в промисловості.

 

Професіонали, які беруть участь як студенти в цій програмі зміцнення їх здатності розробляти ефективні системи. Вони мають більш глибоке розуміння ІТ-концепцій і вміти застосовувати їх розвиток навичок на робочому місці, як вони вчаться. Студенти також мають перевагу роботи з міжнародними керівників і фахівців в ІТ-світі. Інші переваги участі в цій програмі включає в себе фінансову нагороди, які часто супроводжують поліпшені результати в роботі.

 

Вартість участі в цій професійної програми можуть залежати від багатьох факторів, таких як країни, де розташована школа. Для того, щоб отримати точну інформацію про навчання, збори та інші витрати, майбутні студенти повинні звернутися школи на свій вибір.

 

Випускники магістра в Виконавчої програми Technology часто займають високі позиції в своїй галузі. Вони можуть бути вже архітектори ІТ-програм.Із завершенням програми, випускники знаходять доступ до високо конкурентних позицій і добре підготовлені, щоб тримати керівну роль. З міжнародно прийнятої ступенем і широкий спектр професійних сертифікатів, випускники можуть бути отримані провести провідні позиції у виконавчій технологій.

 

Ці абітурієнти, які сподіваються поліпшити свої можливості шляхом постійного освіти може переглянути свої параметри через лістингу програми. Щоб спростити цей процес, заповнити відповідну форму. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

2 Результати в Виконавчі технології Filter

Виконавчий майстер ІТ-архітектури підприємства

Antwerp Management School
Магістратура
<
заочно
<
2 років
англійська
Кампус

Цей майстер спрямований на розвиток навичок інноваційного розвитку підприємства. Учасники набувають знань для оволодіння складністю та бути архітектором успішної організації. ...

Детальніше

Магістр маркетингу, продажу та управління цифровою стратегією

IEBS - Escuela de Negocios de la Innovación y los Emprendedores
Masters
<
заочно
<
1125 години
іспанська
Spanish (Spain)
Онлайн

Виконавчий майстер з маркетингу, продажу та управління цифровою стратегією ви навчитеся крок за кроком розробляти інтегрований маркетинговий план із глобальним баченням як зви ...

Детальніше