MASTERSTUDIES

Магістерські програми Виконавчі кадри - Подивіться на магістра Виконавчі кадри прямо тут!

Праці забезпечується співробітників має вирішальне значення для успіху бізнесу. Державні органи та в конкуренції за залучення і утримання найбільш кваліфікованих співробітників, тому організації повинні передові навички тих, з майстром в Degree Executive управління людськими ресурсами.

 

Що таке Майстер в галузі управління Виконавчий людських ресурсів? Це диплом пост, який розвиває навички фахівців в області людських ресурсів. Ці програми дивляться на організаційні питання фірм стикаються і готують студентів зі стратегіями подолання проблем. Студенти охоплюють такі теми, пов'язані з трудовим правом, контракти і страхових пакетів, як вони ознайомляться з програмними інструментами і організаційних структур, які зазвичай використовуються великими компаніями. Інші теми дослідження можуть включати в себе створення профспілок, навчання персоналу і міжнародні трудові тенденції. Спеціалізація часто можна, і деякі з цих програм зосередитися саме на питаннях трудових стоять унікальні галузі.

 

Як і багато аспірантуру, ці програми активізації зв'язку та лідерські здібності студентів. Випускники отримають необхідні знання, щоб мотивувати співробітників і вирішувати конфлікти. Вони також вчаться розпізнавати кваліфікованих здобувачів для заповнення нових позицій. У просунутих рівнях, ці випускники мають можливість створювати найму кампанії та консультувати топ-менеджерів рівня з можливих стратегій для задоволення потреб у персоналі у своїй організації.

 

Вартість майстер в Degree Executive управління людськими ресурсами залежить від установи. Студентам пропонується зв'язатися школи вони зацікавлені в конкретній інформації про оплату та навчання.

Після завершення однієї з цих програм, випускники можуть бути кваліфіковані, щоб припустити, рулони рівень управління в людини відомств ресурсних будь-якої великої організації масштабі.Навички цих фахівців застосовні в багатьох різних галузях і секторах економіки. Деякі можуть спеціалізуватися в кадрових потреб для конкретних галузей чи регіонів. Міжнародні компанії також наймати експертів вищого рівня людських ресурсів, щоб вирішувати питання, що стоять перед трудових мігрантів.

 

Важливо, щоб почати з урахуванням всіх наявних варіантів для продовження освіти якомога швидше. Виконавчі програми зазвичай розробляються спеціально для працюючих фахівців і пропонують багато корисних онлайн-курс. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

2 Результати в Виконавчі кадри Filter

Магістр управління персоналом - віч-на-віч

EUDE, Escuela Europea de Dirección De Empresas
Магістратура
<
заочно
<
12 місяці
іспанська
Кампус

Магістр з управління людськими ресурсами, на додаток до підготовки вас в якості лідера і фахівця в управлінні людського капіталу і навчання, щоб дати глобальні рішення для пот ...

Детальніше

Магістр з управління персоналом та управління людськими ресурсами

Sida Group Management Academy
Магістратура
<
Денна
італійський
Кампус

Виконавчий магістра з управління персоналом і управління є оперативним і ефективним навчальним курсом, розроблений з наміром придбати, через безпосередній досвід тих, хто прац ...

Детальніше