MASTERSTUDIES

Знайти кращі Виконавчі кадри в Європа тут!

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег, багато з яких матиме такі ж рівні бакалаврату та кваліфікації.

Виконавчий MS в населених програми управління ресурсами багата ілюстраціями, презентації новаторською практики і новаторських вхід. Вона поєднує в собі практичні методи рішення і аналізу проблем, а також теоретичні підходи у створенні нових стратегій управління персоналом.

Європа є шостою за величиною континенту і включає в себе 47 країн і різних залежностей, островів і територій. Вона межує з Середземним морем на півдні, Азії на схід, і Атлантичним океаном на заході.

Виконавчі кадри в Європа. Отримати всю інформацію Виконавчі кадри і зв'язатися зі школою в Європа клік!

2 Результати в Виконавчі кадри, Європа Filter

Магістр управління персоналом - віч-на-віч

EUDE, Escuela Europea de Dirección De Empresas
Магістратура
<
заочно
<
12 місяці
іспанська
Кампус

Магістр з управління людськими ресурсами, на додаток до підготовки вас в якості лідера і фахівця в управлінні людського капіталу і навчання, щоб дати глобальні рішення для пот ...

Детальніше

Магістр з управління персоналом та управління людськими ресурсами

Sida Group Management Academy
Магістратура
<
Денна
італійський
Кампус

Виконавчий магістра з управління персоналом і управління є оперативним і ефективним навчальним курсом, розроблений з наміром придбати, через безпосередній досвід тих, хто прац ...

Детальніше