MASTERSTUDIES

Магістерські програми Виконавчий менеджмент - Подивіться на магістра Виконавчий менеджмент прямо тут!

Лідерство рідкісна якість. Вона займає знання, ясне мислення і сміливість приймати важливі рішення, які дають результати. Державні установи, некомерційні організації та бізнес все потрібні здібності тих, з Майстром у виконавчу дирекцію.

 

Що таке Майстер в Виконавчої дирекції? Це вчений ступінь, яка готує студентів до управлінської ролі в будь-якій організації. Це хороший варіант для тих, хто вже має досвід роботи в бізнесі, економіки або фінансів. Ці програми підвищення лідерських можливостей студентів і підготувати їх для більш високих рівнів відповідальності. Студенти починають з розгляду основний бізнес навчальний план, який, як правило, включає в себе організаційну теорію, бізнес-права, фінансів, бухгалтерського обліку та економіки. Додаткові теми зосередитися на мотивації співробітників, вирішення конфліктів і розподілу ресурсів.

 

Випускники оснащені навички, необхідні для забезпечення лідерства в складних і вимогливих управлінські ролі. Вони навчені для аналізу результатів і реагувати на виклики без коливань. На додаток до створення порядок в існуючих робочих процесів, вони можуть розробляти і реалізовувати нові бізнес-функції і підвищити продуктивність. Студенти також ознайомляться з сучасними бізнес-інструментів, що використовуються для підвищення ефективності і прибутку.

 

Вартість майстер у виконавчій дирекції буде залежати від установи, яка студенти обирають для участі. Для отримання більш детальної інформації про плати, яка справляється і навчання, студенти повинні звернутися у відділ приймальної комісії університетів, які їх цікавлять.

 

Після завершення однієї з цих програм, випускники часто готові зробити крок в управлінській ролі в будь-якого розміру фірми. Вони також можуть просунутися по існуючій кар'єрного зростання.Це також можна знайти роботу керуючий державних проектів або організації функцій некомерційних організацій. Хоча навички, набуті застосовуються в різних галузях промисловості, студент, можливо, побажають раніше зосереджені на конкретному ринку. Деякі випускники воліють працювати самостійно і знайти роботу в якості консультантів або аналітиків.

 

Важливо почати досліджувати всі доступні варіанти прямо зараз. Деякі студенти можуть віддати перевагу традиційні класі середовища, але багато інтернет-програми як і раніше пропонують якісну освіту. Для тих, хто з плануванням або географічних проблем, дистанційне навчання є відмінним способом, щоб прискорити свою кар'єру. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

5 Результати в Виконавчий менеджмент Filter

Виконавчий майстер з управління програмами та проектами

ISCTE Executive Education
Магістратура
<
заочно
Portuguese (Portugal)
Кампус

Курс забезпечує інтегрований вигляд управління бізнесом у поєднанні з управлінням програмами та проектами. ...

Детальніше

Магістр виконавчого менеджменту

HELP University
Магістратура
<
заочно
<
18 місяці
англійська
Кампус

Вперше запропонований у 2011 році HELP Master of Executive Management (MEM) прагне прищепити молодшим керівникам та керівникам середніх рівнів знання, вміння та поведінку для ...

Детальніше

Виконавчий MBA - магістр бізнес-досліджень

United International Business Schools
Магістратура
<
Денна
<
заочно
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Наш академічний календар базується на квартальній системі (1 квартал = 10 тижнів). Завдяки гнучкій структурі та модульному дизайну програми, починаючи з кожного кварталу та ко ...

Детальніше

Майстер в загальних рамках управління

IAE Aix Graduate School of Management
Магістратура
<
Денна
<
заочно
<
9&nbsp;-&nbsp;24 місяці
англійська
Кампус

Майстер М. також в логіці всеосяжної та послідовної пропозиції навчання в нашому інституті, щоб поліпшити доступ до нашої MBA (повний робочий день і неповний робочий день). ...

Детальніше

Майстри у викладацькому тренінгу (AMEC)

Ashridge Executive Education
Магістратура
<
заочно
<
2 років
англійська
Кампус

Майстри в Executive Coaching - дворічна, частина часу, модульна, самостійна програма. Це можливість переглянути і відновити вашу практику, зробити все можливе за допомогою нат ...

Детальніше