MASTERSTUDIES

Знайти кращі Виконавчий менеджмент Екс-ан-Прованс тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Адміністративне керівництво включає в себе керівництво, спрямовуючи і ведучи компанію або іншу організацію. Ті, хто вивчає цей предмет може дізнатися про все, від теорії лідерства для ефективного фінансового управління людських ресурсів.

Франція в даний час входить до числа 20 найбільш ефективних країн з точки зору економіки у зв'язку з їх відмінними результатами орієнтованої вищої освіти навчання. Більшість курсів в університетах пропонуються французькою мовою. Франція має 60 державних і 100 приватних університетів.

Виконавчий менеджмент Екс-ан-Прованс. Отримати всю інформацію про МВА і звернутися до школи для Екс-ан-Прованс Виконавчий менеджмент прямо тут!

1 Результати в Виконавчий менеджмент, Екс-ан-Прованс Filter

Майстер в загальних рамках управління

IAE Aix Graduate School of Management
Магістратура
<
Денна
<
заочно
<
9&nbsp;-&nbsp;24 місяці
англійська
Кампус

Майстер М. також в логіці всеосяжної та послідовної пропозиції навчання в нашому інституті, щоб поліпшити доступ до нашої MBA (повний робочий день і неповний робочий день). ...

Детальніше