Filter
Програми магістратури
Іспанія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти кращі Веб-розробка Іспанія тут!

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Розробка веб-сторінок - це така форма інформаційних технологій, яка може включати в себе розробку інтерфейсу користувачів, з якими користувачі взаємодіють, або розробку додаткового способу. Спільні області навчання можуть включати мови кодування та програмування.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Веб-розробка в Іспанія . Отримати всю інформацію про МВА і звернутися до школи прямо тут.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Веб-розробка, Іспанія

Ступеня
Місце знаходження
Іспанія
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
IMF Business School

IMF Business School у співпраці з Університетом Небрія представляє магістр з веб-та багатоплатформного розвитку. Основна мета цієї програми полягає в тому, щоб студенти м ... [+]

Веб-розробка Іспанія . вимоги

Університетський ступінь або відповідний професійний досвід

презентація

IMF Business School у співпраці з Університетом Небрія представляє магістр з веб-та багатоплатформного розвитку. Основна мета цієї програми полягає в тому, щоб студенти мали змогу розробляти, впроваджувати та підтримувати програмні проекти на різних платформах, гарантуючи безпечний доступ до даних та відповідаючи критеріям якості.... [-]

Іспанія Madrid
Листопад 2019
іспанська
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою