MBA-MAGISTRATURA

Шукайте Онлайн ступінь магістра галузі Бізнес-адміністрування США

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

Робота з державними університетами далеко не оптимальний варіант. Приватні школи забезпечити набагато кращу допомогу у вашому досвіді дистанційного навчання. Кілька онлайн університету нічиїх викладачам і студентам на великих відстанях від усього світу. Це значно збільшує різноманітність у класі дистанційного навчання і виробляє складні розмова Серед тих, від надзвичайно розбіжні громад, регіонів і далеких культур.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Заочне навчання ступінь магістра Бізнес-адміністрування в США. Отримати всю інформацію про майстер онлайн в Бізнес-адміністрування і звернутися до школи в США!

3 Результати в Бізнес-адміністрування, США, Заочне навчання Filter

Програма MicroMasters в основній навчальній програмі MBA (університетська система штату Меріленд, Університет штату Меріленд, Колледж-Парк)

edX
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 49 тижні інформація США Cambridge + 1 більше

З програмою MicroMasters в MBA Core Curriculum, ви будете розвивати бізнес розуміння і навчитися вести інших для досягнення стратегічних цілей. Ви дізнаєтеся про різні функціональні області фірми, як кожна область визначає успіх, і як ці функції працюють разом, щоб створити успіх на ринку. Ви зможете будувати і керувати успішними командами, впливати на інших і забезпечувати високоякісні результати вчасно і в межах бюджету. Програма MicroMasters в MBA Core Curriculum також була розроблена для розвитку ваших професійних і соціальних мереж. Ми допоможемо вам знайти людей, як ви, як у вашому регіоні, так і в усьому світі, які прагнуть розвивати свою кар'єру. На додаток до полегшених дискусій у ваших класах, вам буде запропоновано взаємодіяти з колегами в режимі реального часу шляхом формування невеликих дослідницьких груп, проведення віртуальних годин для кави та обговорення поточних статей і тенденцій у бізнесі.

веб-майстри ділового адміністрування

Georgia College & State University-- J. Whitney Bunting School of Business
Онлайн Заочне навчання Вересень 2019 США Milledgeville

Мета WebMBA є надання виключно в Інтернеті, високою якістю менеджменту засновані, бізнес-освіта для працюючих фахівців бізнес.

Майстер ділового адміністрування

Clayton State University
Кампус Онлайн Денне навчання Вересень 2019 США Morrow

Якщо ви працюєте професіоналом, що прагне перенести свою кар'єру на наступний рівень, то програма Майстер ділового адміністрування в Clayton State University призначена для вас. Наші викладачі приносять досвід і знання реальної індустрії в класну кімнату, створюючи середовище спільного навчання. МВА - це швидка програма. Загальна бізнес-концентрація може бути завершена всього за 12 місяців. Програма може зайняти більше часу для інших концентрацій, а час завершення також залежить від кількості кредитів, що приймаються за семестр. Ваш час вже на премію, тому наші восьмитижневі сесії дозволяють швидко прогресувати. Невеликі класи та індивідуальні відгуки нашого факультету забезпечують необхідну підтримку для того, щоб бути успішними, оскільки ви балансуєте роботу та навчання.