MBA-MAGISTRATURA

Шукайте Онлайн ступінь магістра галузі Бізнес адміністрування США

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

Робота з державними університетами далеко не оптимальний варіант. Приватні школи забезпечити набагато кращу допомогу у вашому досвіді дистанційного навчання. Кілька онлайн університету нічиїх викладачам і студентам на великих відстанях від усього світу. Це значно збільшує різноманітність у класі дистанційного навчання і виробляє складні розмова Серед тих, від надзвичайно розбіжні громад, регіонів і далеких культур.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Заочне навчання ступінь магістра Бізнес адміністрування в США. Отримати всю інформацію про майстер онлайн в Бізнес адміністрування і звернутися до школи в США!

2 Результати в Бізнес адміністрування, США, Заочне навчання Filter

веб-майстри ділового адміністрування

Georgia College & State University-- J. Whitney Bunting School of Business
Онлайн навчання Заочне навчання September 2019 США Milledgeville

Мета WebMBA є надання виключно в Інтернеті, високою якістю менеджменту засновані, бізнес-освіта для працюючих фахівців бізнес.

Програма MicroMasters в основній навчальній програмі MBA (університетська система штату Меріленд, Університет штату Меріленд, Колледж-Парк)

edX
Онлайн навчання Денне навчання Заочне навчання 49 тижнів March 2020 США Cambridge + 1 більше

З програмою MicroMasters в MBA Core Curriculum, ви будете розвивати бізнес розуміння і навчитися вести інших для досягнення стратегічних цілей. Ви дізнаєтеся про різні функціональні області фірми, як кожна область визначає успіх, і як ці функції працюють разом, щоб створити успіх на ринку. Ви зможете будувати і керувати успішними командами, впливати на інших і забезпечувати високоякісні результати вчасно і в межах бюджету. Програма MicroMasters в MBA Core Curriculum також була розроблена для розвитку ваших професійних і соціальних мереж. Ми допоможемо вам знайти людей, як ви, як у вашому регіоні, так і в усьому світі, які прагнуть розвивати свою кар'єру. На додаток до полегшених дискусій у ваших класах, вам буде запропоновано взаємодіяти з колегами в режимі реального часу шляхом формування невеликих дослідницьких груп, проведення віртуальних годин для кави та обговорення поточних статей і тенденцій у бізнесі.