Filter
Програми магістратури
Europa Тип навчання: Заочне навчання Форма навчання: Всі

Знайти в Заочне навчання Майстер Бізнес-адміністрування в Europa

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

У той час як курси дистанційного навчання є строки, які повинні дотримуватися, є казкове пропозицію відповідності щодо того, коли ви можете виконувати завдання при вивченні на відстані. З онлайн-варіант ви могли б вийти з дискусійною групи в міру необхідності повернутися до роботи, а потім приєднатися після роботи, якщо це необхідно. Курси дистанційного навчання може бути прийнято в будь-якому місці у вас є доступ в Інтернет. Ви можете навіть повні класи з інтернету вітальні в будь-якому готелі по всьому світу, якщо вам потрібна відпустка.

Є більше чотирьох тисяч організацій вищої освіти в Європі, від провідних науково-дослідних установ для малих, навчально-зосереджені університет. Сама Європа не так сильно відрізняється від інших континентів, досягнувши від Полярного кола до узбережжя Африки.

Заочне навчання Пошук Магістерських програм: Бізнес-адміністрування Europa. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Бізнес-адміністрування, Europa, Заочне навчання

IMF Business School Portugal

Майстер в комерційному і управлінні маркетингом спрямований, навчання керівників і менеджерів за останніми тенденціями в галузі, здатне підвищити рентабельність бізнесу. ... [+]

Споживачі стають все більш вимогливими, більш поінформовані і обережні з брендами. Компанії мають потребу в професійному управлінні бізнесом і маркетингу, які з ринковою орієнтацією керівництва організації до змінного середовища. Компанії шукають фахівців, які встановлюють комерційну пропозицію (товарів і послуг), спілкуватися ефективно і може переконати клієнта.

Майстер в комерційному і управлінні маркетингом спрямований, навчання керівників і менеджерів за останніми тенденціями в галузі, здатне підвищити рентабельність бізнесу. Це дозволяє студенту знати світ маркетингу з широким видом бізнесу і конкретних стратегій методів, використовуваних в даний час. В кінці майстри, студенти зможуть розробити стратегії і методи для захисту і досягнення успіху в відділах маркетингу, з яким працювати за допомогою новітнього комерційних методів, продажів, маркетингу і комунікацій.... [-]

Португалія Portugal Online
Відкритий конкурс
Portuguese (Brazil)
Заочне навчання
720 години
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Autonomous University of Barcelona (UAB)

Майстер в адміністрації та управління комерційних підприємств і розподілу має наукове значення 60 кредитів ECTS, в тому числі 15 кредитів, які складаються з контрольовано ... [+]

The Майстер в адміністрації та управління комерційних підприємств і розподілу має наукове значення 60 кредитів ECTS, в тому числі 15 кредитів, які складаються з контрольованого бізнес-проекту.

Навіщо вивчати цей курс?

Ви будете мати можливість для досягнення стратегічних позицій в компанії, такі як General Management, комерційний менеджмент, маркетинг, управління продажів, торгового маркетингу, ключовими клієнтами, менеджер категорії, і т.д.... [-]

Іспанія Barcelona
інформація
англійська,іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
9 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою