Filter
Програми магістратури
Іспанія Тип навчання: Заочне навчання Форма навчання: Всі

Шукайте Онлайн ступінь магістра галузі Бізнес-адміністрування Іспанія

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег, багато з яких матиме такі ж рівні бакалаврату та кваліфікації.

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Заочне навчання ступінь магістра Бізнес-адміністрування в Іспанія . Отримати всю інформацію про майстер онлайн в Бізнес-адміністрування і звернутися до школи в Іспанія !

Детальніше Згорнути

1 Результати в Бізнес-адміністрування, Іспанія , Заочне навчання

Autonomous University of Barcelona (UAB)

Майстер в адміністрації та управління комерційних підприємств і розподілу має наукове значення 60 кредитів ECTS, в тому числі 15 кредитів, які складаються з контрольовано ... [+]

The Майстер в адміністрації та управління комерційних підприємств і розподілу має наукове значення 60 кредитів ECTS, в тому числі 15 кредитів, які складаються з контрольованого бізнес-проекту.

Навіщо вивчати цей курс?

Ви будете мати можливість для досягнення стратегічних позицій в компанії, такі як General Management, комерційний менеджмент, маркетинг, управління продажів, торгового маркетингу, ключовими клієнтами, менеджер категорії, і т.д.... [-]

Іспанія Barcelona
інформація
англійська,іспанська
Денне навчання
Заочне навчання
9 місяці
Онлайн
Детальніше англійською мовою