MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Бренд-менеджмент Париж тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Для тих, хто шукає вищу освіту в галузі управління брендом, основна увага до їх вивчення може бути способом перетворення споживачів різного віку та соціальних груп в даний час і на багато років.

Франція, офіційна назва Французька Республіка, є унітарною напів-президентської республіки, розташованої в основному в Західній Європі, з кількома зарубіжними регіонів і територій.

Париж є самим густонаселеним містом у Франції та її столиці. Вона налічує більше 2000 тисяч жителів. Він приймає у себе провідних центрів навчання і мистецтва в європейському регіоні. Будучи домом для найбільше число осіб з вищою освітою, Париж має кілька престижних університетів у Франції.

Магістерські програми Бренд-менеджмент Париж. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Париж прямо тут!

2 Результати в Бренд-менеджмент, Париж Filter

Майстер з управління брендами та продуктами - денний

EDC Paris Business School
Магістратура
<
Денна
<
5 років
англійська
Кампус

Робота керівника продукту розвивається. Окрім досконалих знань та розуміння споживача та його потреб, маркетолог повинен сьогодні бути справжнім розробником бізнесу в новій ци ...

Детальніше

Магістр з маркетингу та бренд-менеджменту

ICN Business School
MSc
Лис 2021
<
Денна
20 Лип 2021
англійська
Кампус

Магістр маркетингу та управління брендом - це денна програма, що викладається англійською мовою в нашому кампусі в Берліні. Ця програма надає нашим студентам стратегічні та тв ...

Детальніше