MASTERSTUDIES

Знайти ступінь магістра в Боснія і Герцеговина тут!.

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Майстер, який займає від одного до двох років навчання отримати, може допомогти студентам покращити свої професійні навички та отримати знання в обраній ними галузі. Це поліпшення навичок і знань може призвести до висококваліфікованої кар'єри з можливостями для просування.

 

Боснія і Герцеговина є європейською країною, розташована на Балканському півострові. Боснія і Герцеговина має велику традицію успіхів в науці, мистецтві, літературі, технології і т.д.

Пошук тут ступінь магістра в Боснія і Герцеговина. Отримати всі школи та програми інформації, і зв'язуватися з університетами Боснія і Герцеговина прямо тут!

знайдених результатів Filter

MSC в галузі електротехніки та електроніки інженерних

International University Of Sarajevo IUS
MSc
<
Денна
англійська
Кампус

Електричні і Електроніки програма пропонує ступінь магістра наук в області електричної енергії і енергетичних систем, а також електроніки та вбудованих систем. ...

Детальніше

майстер в області генетики та біоінженерії

International University Of Sarajevo IUS
Магістратура
<
Денна
англійська
Кампус

Генетика і біоінженерія є одним з найбільш швидко зростаючих дисциплін і існує зростаюча потреба в генетику і біоінженер форми з сучасними технічними стандартами. Ми прагнемо ...

Детальніше

Майстер в галузі міжнародних відносин

International University Of Sarajevo IUS
Магістратура
<
Денна
англійська
Кампус

На університетському рівні, в центрі уваги програми IR на світу і конфліктів і міжнародної безпеки. ...

Детальніше