MASTERSTUDIES

Знайти кращі Атомна енергетика Палазо тут!

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Майстер в сфері ядерної енергетики прокладає шлях до майбутнього, в одній зі світових 'и найпопулярніших і вимогливих областях. Вона забезпечує більш глибоке розуміння теорії та практики ядерної енергії, а також технологічні аспекти галузі.

Франція пропонує чудовий система вищої освіти не тільки своїх громадян, а й іноземців. Країни 'и динамічною культури приваблює іноземних студентів і тих, хто зацікавлений у проведенні міжнародних курсів. Франція має традицію наукових і технологічних інновацій. Це гарантує, що вчені в повній мірі використовувати свої творчі здібності.

Атомна енергетика Палазо. Отримати всю інформацію про МВА і звернутися до школи для Палазо Атомна енергетика прямо тут!

1 Результати в Атомна енергетика, Палазо Filter

Магістр ядерної енергетики

Institut Polytechnique de Paris
Магістратура
Вер 2021
<
Денна
<
2 років
30 Кві 2021
англійська
Кампус

Магістерська програма з ядерної енергії - це міжнародна програма високого рівня, розроблена у партнерстві з найелітнішими машинобудівними школами, метою якої є надання найкращ ...

Детальніше