MASTERSTUDIES

Шукайте Онлайн ступінь магістра галузі Архітектурні дослідження Саудівська Аравія

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Процес створення надійної структури складний, це не просто зведення чотирьох стін. Знання архітектури дозволяє звести об'єкт так, щоб він відповідав потребам людей і правовим нормам.

Саудівської Аравії, офіційно відомий як Королівство Саудівська Аравія, є найбільшим арабською державою в Західній Азії за площею і друга за величиною в арабському світі. Саудівська Аравія обслуговує національна авіакомпанія Saudi Arabian Airlines, часто згадується під своїм арабським Саудівської ім'я.

заочно ступінь магістра Архітектурні дослідження в Саудівська Аравія. Отримати всю інформацію про майстер онлайн в Архітектурні дослідження і звернутися до школи в Саудівська Аравія!

1 Результати в Архітектурні дослідження, Саудівська Аравія Filter

Майстер архітектури

جامعة دار الحكمة
Магістратура
<
Денна
<
заочно
<
2 років
English (UK)
Кампус

Магістр архітектури в університеті جامعة دار الحكمة - جامعة دار الحكمة двох років. Програма розширить сферу архітектурних досліджень для своїх співробітників, підвищить їхню а ...

Детальніше