MASTERSTUDIES

Магістерські програми Архітектурні дослідження Румунія - Магістерські програми

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Процес створення надійної структури складний, це не просто зведення чотирьох стін. Знання архітектури дозволяє звести об'єкт так, щоб він відповідав потребам людей і правовим нормам.

Румунія є країною, розташованої на перетині Центральної і Південно-Східної Європи, що межують із Чорним морем. Як дістатися до Румунії легко практично з усіх частин світу, через його позицію, а також той факт, що це подається масив типів транспорту і компаній. Румунські університети пропонують великий вибір для студентів і аспірантів румунською, англійською, французькою та німецькою мовами.

Пошук Магістерських програм: Архітектурні дослідження, Румунія . Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

3 Результати в Архітектурні дослідження, Румунія Filter

інтегрована ступінь (бакалавр і майстер) в архітектурі

Politehnica University Timisoara
Магістратура
<
Денна
<
6 років
румунський
Кампус

З 6-річного періоду дослідження, інтегрований бакалавра і ступінь магістра в галузі архітектури пропонує цілісне уявлення комплексних параметрів, що визначають архітектурну пр ...

Детальніше

інтегрована бакалаврат і магістратура в галузі архітектури

Ion Mincu University of Architecture and Urbanism (UAUIM)
Магістратура
<
Денна
<
6 років
Кампус

Ця програма Архітектура є прямим нащадком першого румунського Вищої школи архітектури, заснованої в 1892 році. ...

Детальніше

Programe masterale la facultatea de urbanism

Ion Mincu University of Architecture and Urbanism (UAUIM)
MA
<
Денна
<
2 років
Кампус

Facultatea de Urbanism din Universitatea de Arhitectura si Urbanism “Ion Mincu” Bucuresti, este singura facultate din Romania care organizeaza Programe Masterale de tip Bologn ...

Детальніше