MASTERSTUDIES

Магістерські програми Архітектурні дослідження Нова Зеландія - Магістерські програми

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

Архітектура - процес проектування і планування простору або приміщення відповідно до естетичних принципів, соціальних і екологічних норм. Саме тому, архітектурні процеси зазвичай поділяються на категорії відповідно до завдань і домінуючого стилю.

Нова Зеландія є країною приголомшливих і різноманітність природи. Ківі не тільки одним з національних символів - іншими є срібні листя папороті і Кору - а й ім'я новозеландці зазвичай називають себе. Іноземні студенти повинні будете сплатити повну вартість навчання та їх власні витрати на проживання під час навчання в Новій Зеландії установи.

Пошук Магістерських програм: Архітектурні дослідження, Нова Зеландія . Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

2 Результати в Архітектурні дослідження, Нова Зеландія Filter

Магістр архітектурних наук - магістр наук

Victoria University of Wellington
Магістратура
Лип 2020
<
Денна
<
заочно
<
18 місяці
англійська
Кампус

Стати експертом у галузі науки про побудоване середовище та підвищити своє розуміння зв’язків між архітектурою, інженерією, тестуванням та будівельними дослідженнями. Ви вивчи ...

Детальніше

Магістр архітектури (професійний)

Victoria University of Wellington
Магістратура
<
Денна
<
2&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Приготуйтеся працювати професійним архітектором. Стежте за своїми навичками як дизайнером, розвивайте свою здатність мислити візуально і в трьох вимірах і навчайтесь якнайкращ ...

Детальніше