MASTERSTUDIES

заочно Архітектурні дослідження Великобританія, Макінлетт

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Процес створення надійної структури складний, це не просто зведення чотирьох стін. Знання архітектури дозволяє звести об'єкт так, щоб він відповідав потребам людей і правовим нормам.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

заочно Пошук Магістерських програм: Архітектурні дослідження, Великобританія,, Макінлетт. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

3 Результати в Архітектурні дослідження, Макінлетт Filter

MSc Sustainability and Adaptation in Built Environment

Centre for Alternative Technology
Магістратура
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус
Онлайн

Магістратура з питань сталого розвитку та адаптації у створеному навколишньому середовищі (SABE) зосереджує увагу на сталому будівництві та навколишньому середовищі ...

Детальніше

Майстри сталого розвитку архітектури

Centre for Alternative Technology
Магістратура
<
Денна
<
2 років
Кампус

Майстри сталого розвитку архітектури в Університеті Східного Лондона, що базується на Вищій школі навколишнього середовища в Центрі альтернативи ...

Детальніше

MSc Sustainability and Adaptation Planning

Centre for Alternative Technology
Магістратура
<
Денна
<
заочно
Кампус
Онлайн

Магістратура з планування сталого розвитку та адаптації (SAP) зосереджується на макроекономічних аспектах галузі ...

Детальніше