close

Фільтри

Див. результати

Знайти магістерські програми Архітектурні дослідження Пул тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.Процес ство… Детальніше

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Процес створення будівлі або простору лежить не тільки в області естетичних категорій, тут необхідно враховувати безліч показників надійності і дотримати правові норми, саме тому до будівництва та проектування залучають тих, хто знайомий з принципами архітектури.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Пул так само багатьох інших областях Південно-Західної Англії, відомого людського поселення ще до залізного століття. Кампус називають Talbot, Борнмут університет, знаходиться поруч з Пул.

Магістерські програми Архітектурні дослідження Пул. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Пул прямо тут!

Згорнути
Суміжні галузі навчання
arrow_drop_up arrow_drop_down
format_list_bulleted Фільтри
Arts University Bournemouth - The Graduate School
Пул, Великобританія

Майстри архітектури досліджують нові підходи до архітектурної практики, шляхом створення, інновацій та співпраці. Цей дворічний курс, що базується на студії, є другою частиною ... +

Майстри архітектури досліджують нові підходи до архітектурної практики, шляхом створення, інновацій та співпраці. Цей дворічний курс, що базується на студії, є другою частиною трискладної кваліфікації стати архітектором. Ця професійна кваліфікація на основі дизайну, акредитована Королівським інститутом британських архітекторів (RIBA) та Радою з реєстрації архітекторів (ARB). Ви будете працювати разом з колегами-виробниками, колаборантами та працівниками, які приїхали з різних шкіл світу; у вас буде можливість співпрацювати в галузі мистецтва. -
Магістратура
Денна
2 років
англійська
28 Вер 2020
Кампус

Порада! Якщо ви представляєте навчальний заклад і бажаєте додати свої програми до наших списків, зв'яжіться з нами тут

Суміжні галузі навчання