MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Архітектурні дослідження Манчестер тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Архітектура - процес проектування і планування простору або приміщення відповідно до естетичних принципів, соціальних і екологічних норм. Саме тому, архітектурні процеси зазвичай поділяються на категорії відповідно до завдань і домінуючого стилю.

Освіта у Великобританії є передали справу з кожною з країн Сполученого Королівства, що мають окремі системи при різних урядів: уряд Великобританії несе відповідальність за Англію, а шотландський уряд, валлійці уряду та Виконавчого Північної Ірландії відповідають за Шотландію , Уельсу та Північної Ірландії, відповідно.

Манчестер відомий своєю архітектурою і має другий за величиною міської Великобританії районі, в 5 разів більше, ніж саме місто. Є тільки три університети, але вони мають в загальній складності 73 тисяч студентів.

Магістерські програми Архітектурні дослідження Манчестер. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Манчестер прямо тут!

3 Результати в Архітектурні дослідження, Манчестер Filter

Магістр архітектури

Manchester Metropolitan University
Магістратура
Вер 2020
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Майстер архітектури - це жваве середовище, орієнтоване на студентів, де проекти одноліткового навчання, науково-дослідні та проектні події на практиці з'єднують студентів, нау ...

Детальніше

Магістра в галузі архітектури та урбанізму

Manchester Metropolitan University
MA
Вер 2020
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Викладав аспірантуру, яка проводить дослідження того, як глобальні культурні та економічні сили впливають на сучасні міста. Розробка, функціонування та майбутнє міської ситуац ...

Детальніше

Майстер ландшафтної архітектури

Manchester Metropolitan University
Магістратура
Вер 2020
<
Денна
<
заочно
<
2&nbsp;-&nbsp;4 років
англійська
Кампус

Майстер ландшафтної архітектури - це професійна кваліфікація, акредитована Інститутом ландшафту, яка надає шлях до міжнародно визнаної кваліфікації у швидко зростаючій світові ...

Детальніше