MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Архітектурні дослідження Санта-Крус-де-Тенеріфе тут!

Майстер 'и мірою є аспірантом наукового ступеня. Треба вже є ступінь бакалавра, щоб подати заявку на магістерську програму 'и. Більшість майстер 'и Ступінь програми буде потрібно студентам завершити майстер ' и дисертації чи дипломної роботи.

Архітектура - процес проектування і планування простору або приміщення відповідно до естетичних принципів, соціальних і екологічних норм. Саме тому, архітектурні процеси зазвичай поділяються на категорії відповідно до завдань і домінуючого стилю.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Магістерські програми Архітектурні дослідження Санта-Крус-де-Тенеріфе. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Санта-Крус-де-Тенеріфе прямо тут!

1 Результати в Архітектурні дослідження, Санта-Крус-де-Тенеріфе Filter

Ступінь магістра в галузі регіонального розвитку

Universidad de La Laguna
Магістратура
Вер 2020
<
Денна
<
заочно
іспанська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Мета майстер в "Регіональний розвиток" є забезпечення підвищення кваліфікації з міждисциплінарним підходом і інтегрує професії, що дозволяє поїзда дослідників розробляти предм ...

Детальніше