MASTERSTUDIES

Магістерські програми Архітектура Швейцарія - Магістерські програми

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

Вивчення архітектури готує студентів до проектування будинків і будівель для приватних клієнтів та корпорацій. Студенти можуть навчитися використовувати різні комп'ютерні програми для розробки функціонального простору. Вони також можуть навчитися професійно співпрацювати з клієнтами та командами.

Швейцарія (нім. Schweiz, французькою: Suisse, італійська: Svizzera, ретороманська:. Svizra Швейцарії має деякі з всесвітньо відомих університетів, як ETH в Цюріху, EPFL в Лозанні, в Женеві IHEID, Лозаннського університету та Університет Санкт-Галлена. Майте на увазі, це 'и набагато краще говорити на місцевій мові, тому якщо ви можете ' т говорити або французькою, німецькою або італійською, краще піти на курси в першу чергу.

Пошук Магістерських програм: Архітектура, Швейцарія . Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

2 Результати в Архітектура, Швейцарія Filter

Магістр наук в галузі архітектури

USI Università della Svizzera italiana
MSc
Вер 2020
<
Денна
<
4 семестри
італійський
англійська
Кампус

Магістр наук з архітектури пропонує можливість придбати найсучасніші теоретичні знання та оперативні навички для практики сучасного архітектурного дизайну. Архітектурне проект ...

Детальніше

Магістр історії та теорії мистецтв та архітектури

USI Università della Svizzera italiana
Магістратура
Вер 2020
<
Денна
<
4 семестри
англійська
італійський
Кампус

Магістр історії та теорії мистецтва та архітектури (MSTAA) включає як вивчення історії архітектури, так і історії мистецтва. Це повний магістр з метою повернення зростаючої ма ...

Детальніше