MASTERSTUDIES

Магістерські програми Архітектура Португалія - Магістерські програми

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

Вивчення архітектури готує студентів до проектування будинків і будівель для приватних клієнтів та корпорацій. Студенти можуть навчитися використовувати різні комп'ютерні програми для розробки функціонального простору. Вони також можуть навчитися професійно співпрацювати з клієнтами та командами.

Португалія є однією з найтепліших європейських країнах. Університетські програми є дуже доступними. Насправді Португалія має один з найнижчих вартість життя для студентів. Насолоджуйтесь великим пляжів в Алгарве чи старі крила історії в столиці Лісабоні.

Пошук Магістерських програм: Архітектура, Португалія . Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

1 Результати в Архітектура, Португалія Filter

Вбудований Майстер в галузі архітектури

Universidade Lusófona do Porto
Магістратура
Жов 2020
<
Денна
<
5 років
Portuguese (Portugal)
Кампус

План Інтегрований майстер-курс навчання в галузі архітектури з університету Lusophone порту слідує рекомендаціям Хартії за освітою в області архітектури домену, встановити про ...

Детальніше