MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Архітектура Madingley тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Вивчення архітектури готує студентів до проектування будинків і будівель для приватних клієнтів та корпорацій. Студенти можуть навчитися використовувати різні комп'ютерні програми для розробки функціонального простору. Вони також можуть навчитися професійно співпрацювати з клієнтами та командами.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Магістерські програми Архітектура Madingley. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Madingley прямо тут!

1 Результати в Архітектура, Madingley Filter

MSt in Interdisciplinary Design for the Built Environment

University of Cambridge - Cambridge Institute for Sustainability Leadership
Магістратура
06 Вер 2020
<
заочно
<
2 років
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

The Master of Studies (MSt) in Interdisciplinary Design for the Built Environment (IDBE) is a transformative part-time master’s course at the University of Cambridge, for glob ...

Детальніше