MASTERSTUDIES

заочно Архітектура Великобританія, Madingley

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Вивчення архітектури готує студентів до проектування будинків і будівель для приватних клієнтів та корпорацій. Студенти можуть навчитися використовувати різні комп'ютерні програми для розробки функціонального простору. Вони також можуть навчитися професійно співпрацювати з клієнтами та командами.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

заочно Пошук Магістерських програм: Архітектура, Великобританія,, Madingley. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

1 Результати в Архітектура, Madingley Filter

MSt в міждисциплінарному дизайні для побудованого середовища

University of Cambridge - Cambridge Institute for Sustainability Leadership
Магістратура
<
заочно
<
2 років
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Магістр досліджень (MSt) з міждисциплінарного дизайну побудованого середовища (IDBE) - це трансформаційний заочний магістерський курс в Кембриджському університеті, для практи ...

Детальніше