MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Архітектура Глазго тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Вивчення архітектури готує студентів до проектування будинків і будівель для приватних клієнтів та корпорацій. Студенти можуть навчитися використовувати різні комп'ютерні програми для розробки функціонального простору. Вони також можуть навчитися професійно співпрацювати з клієнтами та командами.

Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, широко відомий, як Сполучене Королівство та Великобританії, є суверенним держава, розташована біля північно-західних берегів континентальної Європи.Два найвідоміших (і найстаріших) університети Оксфорда і Кембриджа (часто згадується як Оксфорд і Кембридж багато британців) Англія також має дещо інші інститути світового рівня, в тому числі кілька в Лондоні (зокрема, Імперський коледж, Лондонська школа економіки, Університетський коледж Лондон і короля 'и коледжу Лондона, всі є частиною Лондонського університету)

Глазго є найбільшим містом в Шотландії з населенням близько 600 тисяч в самому місті, або більше 2 млн., якщо навколишні міста Clydeside агломерації враховуються.

Магістерські програми Архітектура Глазго. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Глазго прямо тут!

3 Результати в Архітектура, Глазго Filter

марш в архітектурному дизайні (міжнародний)

University of Strathclyde: Faculty of Engineering
Магістратура
<
Денна
англійська
Кампус

Це два роки курс для іноземних студентів, які шукають складних програми навчання, яка відповідає Королівський інститут британських архітекторів (RIBA) Частина 2 освітні критер ...

Детальніше

MSC / PG Dip в архітектурному проекті для збереження побудованої спадщини

University of Strathclyde: Faculty of Engineering
MSc
<
Денна
<
заочно
<
5&nbsp;-&nbsp;24 місяці
англійська
Кампус

Курс є платформою для співпраці як з практичними та дослідницькими партнерами, так і з архітектурною критикою, дискусіями та дебатами. Всі студенти на повний робочий день пров ...

Детальніше

MSC / PG Dip / PG Cert в галузі сталого розвитку: архітектура та екологія

University of Strathclyde: Faculty of Engineering
MSc
<
Денна
<
6&nbsp;-&nbsp;12 місяці
англійська
Кампус

Цей курс забезпечить вас критичним розумінням відносин між архітектурою та екологією. Ви подивитеся обидва з теоретичної точки зору. Це буде зроблено навчальними модулями, при ...

Детальніше