Filter
Програми магістратури
Австралія South Australia South Australia Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Архітектура South Australia тут!

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Архітектурні дослідження сфокусовані на історії будівництва та дизайні будинку в контексті руху мистецтва. Студенти можуть вивчати відомих архітекторів, а також різні архітектурні стилі протягом всієї історії Америки та Європи.

Австралія має субсидованих вищої освіти для студентів, що навчаються ступеня бакалавра. Вони також дають кредитів і грантів для аспірантів. Вищих навчальних починається в університетському рівні ступінь докторську ступінь пропонується в будь-якій області дослідження.

Магістерські програми Архітектура South Australia. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в South Australia прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Архітектура, South Australia

Ступеня
Місце знаходження
Австралія
South Australia
Тип навчання
Форма навчання
University of South Australia

Спеціалізуйтеся в інтересах інтересів, які вас цікавлять, таких як віддалене будівництво, сталий розвиток, містобудування, збереження та цифрове середовище, а також отрим ... [+]

Магістерські програми Архітектура South Australia. Загальний огляд ступеняМи є № 1 у Південній Австралії для випускників кар'єри в архітектурі та побудованому середовищі.Робота у нагородах, спеціально розроблених об'єктах, включаючи спеціальні студії дизайну та майстерні.Навчайтеся в сучасній і динамічній школі зі студентами відповідних галузей мистецтва, дизайну і планування.Вчитися у всесвітньо відомих і досвідчених викладачів, які також є практиками архітекторів.Проводити певні сфери інтересів через дослідження та факультативні напрямки.Участь у реальних проектах за допомогою нашого удостоєного нагороди студентського дизайнерського та конструктивного досвіду навчання - найдовшої та найбільшої практичної програми навчання цього типу в Австралії.Скористайтеся нашими міцними відносинами з місцевою, національною та міжнародною промисловістю.Підвищіть перспективи працевлаштування шляхом спільного вступу до магістра дизайну під час або після закінчення магістра архітектури, зосередившись на сталому дизайні або проектуванні та конструюванні.Чому Майстер архітектури... [-]
Австралія Adelaide
Липень 2019
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою