Filter
Програми магістратури
Іспанія Salamanca Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Архітектура Salamanca тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Вивчення архітектури готує студентів до проектування будинків і будівель для приватних клієнтів та корпорацій. Студенти можуть навчитися використовувати різні комп'ютерні програми для розробки функціонального простору. Вони також можуть навчитися професійно співпрацювати з клієнтами та командами.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Саламанка місто є столицею провінції Саламанка, Іспанія. Це столичний район з більш ніж 200 000 жителів. У цього є декілька будівель, які є частиною багатьох пам'яток і звуків міста. Серед них церква і університетських будівель.

Магістерські програми Архітектура Salamanca. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Salamanca прямо тут!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Архітектура, Salamanca

Ступеня
Місце знаходження
Іспанія
Salamanca
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
MADIN USAL

Майстер хоче стати можливістю навчання для забезпечення недавніх випускників першого контакту з професійним світом, фахівці невеликого досвіду можливості спеціалізації і ... [+]

ДАТИ: Вільні і призначені для користувача. Рекомендація: 10 місяців (з жовтня по липень) КРЕДИТИ: 60.

ОПИС

Ми розуміємо, що кращий спосіб дізнатися це на практиці, і кращий спосіб стати дизайнером інтер'єру працює над проектом внутрішньої архітектури, як це робиться в професійному світі.

Майстер хоче стати можливістю навчання для забезпечення недавніх випускників першого контакту з професійним світом, фахівці невеликого досвіду можливості спеціалізації і високопрофесійної можливістю перебудуватися, оновленню і доповнення своїх знань.... [-]

Іспанія Salamanca
Вересень 2019
Заочне навчання
10 місяця
Онлайн
Детальніше англійською мовою
MADIN USAL

Майстер хоче стати можливістю навчання для забезпечення недавніх випускників першого контакту з професійним світом, фахівці невеликого досвіду можливості спеціалізації і ... [+]

ДАТИ: 2 ноября по 30 червня. Остаточні поставки Master Project липня. ГРАФІК: Заняття з понеділка по четвер з 16:00 до 20:00. Форма навчання: КРЕДИТИ: 90. СЕРТИФІКАЦІЯ: Дизайнер / інтер'єр. ЦЕНТР І КЛАСИ: Аул 1,1, факультет образотворчих мистецтв. Авеніда-де-ла-Мерсед SN 37005. Саламанка.

ОПИС

Ми розуміємо, що кращий спосіб дізнатися це на практиці, і кращий спосіб стати дизайнером інтер'єру працює над проектом внутрішньої архітектури, як це робиться в професійному світі. ... [-]

Іспанія Salamanca
Вересень 2019
Заочне навчання
8 місяця
Кампус
Детальніше англійською мовою