Filter
Програми магістратури
Іспанія A Coruña Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Архітектура A Coruña тут!

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег, багато з яких матиме такі ж рівні бакалаврату та кваліфікації.

Студенти, зацікавлені в прикладній математиці, можуть вибрати навчання на програмах архітектури. Ці програми навчають людей, як проектувати економічно ефективні, візуально привабливі та структурно можливі будинки та будівлі, підкреслюючи інженерні принципи та методи вирішення технічних проблем.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Магістерські програми Архітектура A Coruña. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в A Coruña прямо тут!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

2 Результати в Архітектура, A Coruña

Ступеня
Місце знаходження
Іспанія
A Coruña
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Universidade da Coruña

Ступінь магістра в галузі архітектурного реабілітації є офіційними щорічними дослідженнями тривалості циклу з метою надати поглиблену підготовку в області перевірки та вт ... [+]

Введення

The Майстер в Architectural реабілітації є офіційними щорічними дослідженнями тривалості циклу з метою надати поглиблену підготовку в області перевірки та втручання в архітектурній спадщині.

Питання становить найбільший інтерес в поточній соціально-економічної бази, що призвело до різкого скорочення будівництва нового заводу. Дані свідчать про те, що це буде стійкий тренд, принаймні в середньостроковій перспективі, хоча частково компенсується збільшенням попиту в задачах технічного контролю та охорони, а також збільшення робіт, пов'язаних з реформою, відновлення і реставрації будівель, більш лінія з європейськими Траси архітектури останніх десятиліть.... [-]

Іспанія A Coruña
September 2019
Денне навчання
1 рік
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою
Universidade da Coruña

кваліфікаційне назву для здійснення регульованої професії архітектора, який повинен бути відвідують після ступеня в архітектурних дослідженнях. ... [+]

Введення

кваліфікаційне назву для здійснення регульованої професії архітектора, який повинен бути відвідують після ступеня в архітектурних дослідженнях. Мета полягає в тому, щоб навчити фахівців, які:

Є можливість проектування, розробки будівельних проектів і, в більш загальному плані, дослідження, створення та управління складними процесами. Знати історію та теорію архітектури і мистецтво, техніку і гуманітарні науки, пов'язані з населяє. Знати методи урбанізму і планування. Розуміння взаємозв'язку між людьми і будівлями і їх оточенням. Вирішити проблеми структурного проектування, будівництва і різних технологій, що відносяться до будівель, з тим щоб забезпечити його умови комфорту і захисту клімату. Знають відповідають вимогам користувачів будівель з точки зору бюджетних чинників, правил і можливостей будівельної галузі. Навіщо вивчати ступінь ... [-]
Іспанія A Coruña
September 2019
Денне навчання
1 рік
Навчання в університеті / на кампусі
Детальніше англійською мовою