Магістерські програми Архітектура Ірландія - Магістерські програми

Магістерські програми Архітектура Ірландія - Магістерські програми

Архітектура

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

Архітектурні дослідження сфокусовані на історії будівництва та дизайні будинку в контексті руху мистецтва. Студенти можуть вивчати відомих архітекторів, а також різні архітектурні стилі протягом всієї історії Америки та Європи.

Ірландія є острів на північний захід від континентальної Європи. Це третій за величиною острів у Європі і двадцятим за величиною острів на Землі. На сході є великим островом Великобританії, від якого він відділений Ірландським морем.

Пошук Магістерських програм: Архітектура, Ірландія . Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

Детальніше

Master of Architectural Science - Sustainable Building Design & Performance

UCD College of Engineering and Architecture
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 1 рік September 2019 Ірландія Dublin

[+]

Студенти, які закінчили аспірантуру та аспірантські програми з UCD школи архітектури, планування і екологічної політики і дослідницької групи UCD Energy пішли на роботу в всесвітньо відомих консалтингових компаній, практики, науково-дослідних установ і університетів.

Досвід підприємства він став ще більше завдяки відданих вчителів, які я мав і багато друзів з усього світу, я зробив. Ще однією перевагою є те, що я мав можливість вивчити дивовижні природні чудеса Ірландії і зустріти прекрасних місцевих жителів.... [-]


Магістр архітектури

UCD College of Engineering and Architecture
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання 2 років September 2019 Ірландія Dublin

Ця дворічна програма відповідає вимогам до другої частини професійної освіти в галузі архітектури (RIBA та RIAI акредитовані). Це надає студентам можливість працювати зі складними дизайнерськими проблемами в складних контекстах. [+]

Випускник викладав (рівень 9 nfq, кредити 120)

Ця дворічна програма відповідає вимогам до другої частини професійної освіти в галузі архітектури (RIBA та RIAI акредитовані). Це надає студентам можливість працювати зі складними дизайнерськими проблемами в складних контекстах. Завдяки студійним проектам, академічному письму та практичним експериментам він розвиває професійні можливості, одночасно робить акцент на дослідженнях та критичному дослідженні.... [-]