Filter
Програми магістратури
Іран Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Магістерські програми Архітектура Іран - Магістерські програми

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

Архітектурні дослідження сфокусовані на історії будівництва та дизайні будинку в контексті руху мистецтва. Студенти можуть вивчати відомих архітекторів, а також різні архітектурні стилі протягом всієї історії Америки та Європи.

Він відомий як Ісламська Республіка Іран. Саме в Західній Азії. Освіта тут централізовано з К-12 освіту під наглядом Міністерства освіти в той час як вища освіта знаходиться під контролем Міністерства науки і Technology.According до SCImago, Іран міг би четверте місце в світі з точки зору результатів досліджень до 2018 року.

Пошук Магістерських програм: Архітектура, Іран. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:
PhD

1 Результати в Архітектура, Іран

Інші варіанти в цій галузі знання:
PhD
University of Tehran, Kish International Campus

Студенти цього магістерського курсу вивчать методи проектування навколишнього середовища, які стосуються різних стадій архітектурного проекту, і зможуть оцінити існуючі б ... [+]

Введення:

Глобальний екологічний та енергетичний виклик, який стоїть перед сучасними та майбутніми поколіннями архітекторів та будівельних фахівців, вимагає більш глибокого розуміння принципів екологічного дизайну та їх ефективного застосування в архітектурній практиці. Однак, мабуть, необхідно мати майстер-курс у цій важливій області. Студенти з цього майстер-курсу візьмуть новий критичний погляд на тему. Вони навчаться методам екологічного проектування, які стосуються різних етапів архітектурного проекту, і зможуть оцінити існуючі будівлі та проектувати нові, після комбінованого біокліматичного та будівельного орієнтованого на посаду людей. Курс охоплює як ширший контекстний та сталий підхід до проектування навколишнього середовища, так і більш технічні аспекти проектування та експлуатації навколишнього середовища та енергії.... [-]

Іран Tehran
Вересень 2019
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою