Магістерські програми Архітектура Іран - Магістерські програми

Магістерські програми Архітектура Іран - Магістерські програми

Архітектура

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

Архітектурні дослідження сфокусовані на історії будівництва та дизайні будинку в контексті руху мистецтва. Студенти можуть вивчати відомих архітекторів, а також різні архітектурні стилі протягом всієї історії Америки та Європи.

Він відомий як Ісламська Республіка Іран. Саме в Західній Азії. Освіта тут централізовано з К-12 освіту під наглядом Міністерства освіти в той час як вища освіта знаходиться під контролем Міністерства науки і Technology.According до SCImago, Іран міг би четверте місце в світі з точки зору результатів досліджень до 2018 року.

Пошук Магістерських програм: Архітектура, Іран. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

Детальніше

Майстер в галузі енергетики та архітектури

University of Tehran, Kish International Campus
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання Заочна та вечірня форма September 2019 Іран Tehran

Студенти цього магістерського курсу вивчать методи проектування навколишнього середовища, які стосуються різних стадій архітектурного проекту, і зможуть оцінити існуючі будівлі та проектувати нові, після комбінованого біокліматичного та будівельного орієнтованого на орієнтацію підходу. Курс охоплює як ширший контекстний та сталий підхід до проектування навколишнього середовища, так і більш технічні аспекти проектування та експлуатації навколишнього середовища та енергії. [+]

Введення:

Глобальний екологічний та енергетичний виклик, який стоїть перед сучасними та майбутніми поколіннями архітекторів та будівельних фахівців, вимагає більш глибокого розуміння принципів екологічного дизайну та їх ефективного застосування в архітектурній практиці. Однак, мабуть, необхідно мати майстер-курс у цій важливій області. Студенти з цього майстер-курсу візьмуть новий критичний погляд на тему. Вони навчаться методам екологічного проектування, які стосуються різних етапів архітектурного проекту, і зможуть оцінити існуючі будівлі та проектувати нові, після комбінованого біокліматичного та будівельного орієнтованого на посаду людей. Курс охоплює як ширший контекстний та сталий підхід до проектування навколишнього середовища, так і більш технічні аспекти проектування та експлуатації навколишнього середовища та енергії.... [-]