Filter
Програми магістратури
Індонезія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Магістерські програми Архітектура Індонезія - Магістерські програми

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Вивчення архітектури готує студентів до проектування будинків і будівель для приватних клієнтів та корпорацій. Студенти можуть навчитися використовувати різні комп'ютерні програми для розробки функціонального простору. Вони також можуть навчитися професійно співпрацювати з клієнтами та командами.

Індонезія прийняла системою високої якості освіти, яке забезпечує утворення в три основних рівня з найвищим рівнем буття університетському рівні. Останнім часом у країні оновлено п'ять коледжів повною мірою університетському рівні з метою розміщення навіть іноземні студенти, які, можливо, побажають навчатися в Індонезії. Програм вищої освіти в Індонезії акредитовані Національною радою акредитації вищої освіти. Столиця нації 'и є Джакарта.

Пошук Магістерських програм: Архітектура, Індонезія. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Архітектура, Індонезія

Ступеня
Місце знаходження
Індонезія
Тип навчання
Форма навчання
Diponegoro University

Майстер в галузі архітектури робить упор на тропічної архітектури, сумісної з індонезійського клімату та географії ... [+]

Магістратура з Архітектури Щоб подати заявку на магістра в галузі архітектури потрібно наступне:

Ступінь бакалавра в архітектурі інженерії, ландшафтної архітектури, містобудування, дизайну інтер'єру, психології, будівництва, археології, історії, мистецтва, а також інших відповідних основним ГПД ≥ 2,75 (діапазон 0-4) Мають TOEFL бал принаймні, 450 (PBT)

Розклад для реєстрації (Щорічно основі) ТЕРМІН Я Дата подачі заявки: Грудень - Березень Вибір: Бер Оголошення: Бер Починаючи програми: квітень - травень... [-]

Індонезія Semarang
Квітень 2020
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою