Магістерські програми Архітектура Індонезія - Магістерські програми

Магістерські програми Архітектура Індонезія - Магістерські програми

Архітектура

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Архітектурні дослідження сфокусовані на історії будівництва та дизайні будинку в контексті руху мистецтва. Студенти можуть вивчати відомих архітекторів, а також різні архітектурні стилі протягом всієї історії Америки та Європи.

Індонезія, країна в Південно-Східній Азії, будинків понад 238 мільйонів чоловік. Індонезія є четвертою найбільш населеною країною в світі. Сектора освіти країни підрозділяється на дошкільну, молодших і старших початкової, середньої і навчених курсів.

Пошук Магістерських програм: Архітектура, Індонезія. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

Детальніше

майстер в галузі архітектури

Diponegoro University
Навчання в університеті / на кампусі Стаціонарна форма навчання April 2019 Індонезія Semarang

Майстер в галузі архітектури робить упор на тропічної архітектури, сумісної з індонезійського клімату та географії [+]

Магістратура з Архітектури Щоб подати заявку на магістра в галузі архітектури потрібно наступне:

Ступінь бакалавра в архітектурі інженерії, ландшафтної архітектури, містобудування, дизайну інтер'єру, психології, будівництва, археології, історії, мистецтва, а також інших відповідних основним ГПД ≥ 2,75 (діапазон 0-4) Мають TOEFL бал принаймні, 450 (PBT)

Розклад для реєстрації (Щорічно основі) ТЕРМІН Я Дата подачі заявки: Грудень - Березень Вибір: Бер Оголошення: Бер Починаючи програми: квітень - травень... [-]