Filter
Програми магістратури
Іспанія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти кращі Акустична інженерія Іспанія тут!

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег, багато з яких матиме такі ж рівні бакалаврату та кваліфікації.

Аудіо інженерні програми можуть допомогти студентам набути навичок, необхідних для роботи в цій галузі. Програми можуть навчити студентів про різні додатках, які використовуються для змішування звуків, як налаштувати звукову кабіну і способи, щоб зробити звук записи краще.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Акустична інженерія в Іспанія . Отримати всю інформацію про МВА і звернутися до школи прямо тут.

Детальніше Згорнути

1 Результати в Акустична інженерія, Іспанія

Інші варіанти в цій галузі знання:
Universitat Pompeu Fabra Barcelona

Звук і музика обчислення міждисциплінарна область, що охоплює весь процес звукова комунікація, від створення і генерації звуків до їх передачі та сприйняття. Використовую ... [+]

Майстер в області звуку і музики Computing

Звук і музика обчислення міждисциплінарна область, що охоплює весь процес звукова комунікація, від створення і генерації звуків до їх передачі та сприйняття.

Використовуючи різні наукові, технічні та художні методологій і обчислювальних методів, він досліджує, як ми зрозуміли, моделі і генерувати звук і музику. Вона охоплює широкий спектр основних навчальних предметів у таких областях, як музика (склад, продуктивність, музикознавство), фізики (акустика), машинобудування (обробки сигналу, штучний інтелект, взаємодію людини з комп'ютером, електроніки) та психології (психоакустики, експериментальної психології, неврологія). Сучасні області застосування включають музичні інструменти, музичної продукції, інформаційно-пошукові музику, цифрові музичні бібліотеки, інтерактивні мультимедійні системи і слухові інтерфейси. Магістерська програма The UPF в Звук і музика Computing фокусується на більш технологічних аспектів області.... [-]

Іспанія Барселона
Вересень 2020
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою