$close

Фільтри

Див. результати

Знайти кращі Аерокосмічне машинобудування Париж тут!

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.Майстер в галузі… Детальніше

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

Майстер в галузі аерокосмічної техніки є такого ступеня, що включає в себе такі предмети, як аероакустіке, аеродинаміки, двигунів або аерокосмічних конструкцій. Він готує студентів для роботи в аерокосмічній промисловості або в суміжних областях досліджень.

Франція, офіційна назва Французька Республіка, є унітарною напів-президентської республіки, розташованої в основному в Західній Європі, з кількома зарубіжними регіонів і територій.

Париж є самим густонаселеним містом у Франції та її столиці. Вона налічує більше 2000 тисяч жителів. Він приймає у себе провідних центрів навчання і мистецтва в європейському регіоні. Будучи домом для найбільше число осіб з вищою освітою, Париж має кілька престижних університетів у Франції.

Аерокосмічне машинобудування Париж. Отримати всю інформацію про МВА і звернутися до школи для Париж Аерокосмічне машинобудування прямо тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в у Франції
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
IPSA
Париж, Франція

IPSA навчає любителів авіації та космічного простору через свій спеціалізований інженерний курс. Розташований на перехресті індустріального та академічного світів та з науково ... +

IPSA навчає любителів авіації та космічного простору через свій спеціалізований інженерний курс. Розташований на перехресті індустріального та академічного світів та з науково-дослідними лабораторіями, присвяченими аерокосмічній галузі, він розміщує інновації в центрі своєї підготовки, а також сприяє міжнародній відкритості. -
Магістратура
Денна
2 років
англійська, французький
Вер 2022
Кампус