$close

Фільтри

Див. результати

Знайти кращі Аерокосмічне машинобудування Белфаст тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.Ступінь маг… Детальніше

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Ступінь магістра в галузі аерокосмічної техніки забезпечує всебічну освіту для роботи в аерокосмічній промисловості або в суміжних областях досліджень. Це предмети включають аероакустіке, аеродинаміка, силові установки, аерокосмічних конструкцій і т.д.

UK, Великобританія складає більше 300 років і складається з чотирьох установчих країн: Англії, Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії. Великобританія була центром навчання протягом останніх 1000 років, і володіє багатьма древніми і видатних університетів. Іноземні студенти складають значну частину студентів в університетах Великобританії.

Белфаст має двох університетів - Queen 'и університету в Белфасті та університету Ольстера. Існує також Белфаст Інститут подальшого і вищої освіти, тепер відомий як Belfast Metropolitan College, один з найбільших коледжів у Великобританії з 55 000 студентів.

Аерокосмічне машинобудування Белфаст. Отримати всю інформацію про МВА і звернутися до школи для Белфаст Аерокосмічне машинобудування прямо тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в у Великобританії
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Queen's University Belfast
Белфаст, Великобританія

4-річний (5 років з можливістю працевлаштування) ступінь MEng поширює навчання на поглиблені теми спеціалістів, з метою вироблення майбутніх керівників інженерної галузі. Аеро ... +

4-річний (5 років з можливістю працевлаштування) ступінь MEng поширює навчання на поглиблені теми спеціалістів, з метою вироблення майбутніх керівників інженерної галузі. Аерокосмічна інженерія перебуває на передовій технологій, розуміючи та застосовуючи наукові принципи проектування, розробки та обслуговування деяких найсучасніших у світі технологічних продуктів у світі, починаючи від комерційних літаків та вертольотів, закінчуючи космічними кораблями та безпілотними літальними апаратами. Завдяки можливості досягти успіху у різноманітних та складних ситуаціях, аерокосмічні інженери є універсальними, що відкриває широкий спектр кар’єрних можливостей, і наших випускників можна знайти у провідних приватних та державних компаніях по всьому світу. -
Магістратура
Денна
4 років
англійська
Вер 2022
Кампус