MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Wisconsin тут!

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Магістерські програми Адміністративні дослідження Wisconsin. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Wisconsin прямо тут!

2 Результати в Адміністративні дослідження, Wisconsin Filter

MSED в управлінні у справах студентів

University of Wisconsin La Crosse
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 років Вересень 2019 США La Crosse + 2 більше

Використання теорії до практикуючого моделі, місія Управління у справах студентів у програмі магістратури вищої професійної освіти є підготовка фахівців у справах студентів з компетенцій для ефективної роботи в складних політичних, економічних, культурних і соціальних контекстах вищої освіти ...

магістр управління охороною здоров'я

University of Wisconsin Eau Claire College of Business
Кампус Денне навчання інформація США Eau Claire

Практична програма, яка готує студентів до кар'єри з різними адміністративними ролями в галузі охорони здоров'я