MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження La Crosse тут!

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Ла-Кросс це місто на південному заході штату Вісконсін розташований на річці Міссісіпі і є центром округу Ла-Кросс County. Він 'и розташований між річкою і мальовничими обривами, які піднімаються за ним.

Магістерські програми Адміністративні дослідження La Crosse. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в La Crosse прямо тут!

1 Результати в Адміністративні дослідження, La Crosse Filter

MSED в управлінні у справах студентів

University of Wisconsin La Crosse
Кампус Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 років Вересень 2019 США La Crosse + 2 більше

Використання теорії до практикуючого моделі, місія Управління у справах студентів у програмі магістратури вищої професійної освіти є підготовка фахівців у справах студентів з компетенцій для ефективної роботи в складних політичних, економічних, культурних і соціальних контекстах вищої освіти ...