MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Eau Claire тут!

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Eau Claire (вимовляється: О 'Клер, французька для чистої води) являє собою місто з населенням близько 62000 на північному заході штату Вісконсін. Як і більшість міст США її розмір, все Eau Claire пропонує шляхом громадського транспорту є відносно анемією муніципальної системи автобуса. Автобуси мають стійки велосипеда.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Eau Claire. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Eau Claire прямо тут!

1 Результати в Адміністративні дослідження, Eau Claire Filter

магістр управління охороною здоров'я

University of Wisconsin Eau Claire College of Business
Кампус Денне навчання інформація США Eau Claire

Практична програма, яка готує студентів до кар'єри з різними адміністративними ролями в галузі охорони здоров'я