MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Spokane тут!

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Поруч з канадського кордону, Спокан Вашингтон розташований серед Скелястих гір. Найбільш відомим для розслабленого способу життя та сноуборді Спокан також є домом для декількох добре відомих університетів.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Spokane. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Spokane прямо тут!

1 Результати в Адміністративні дослідження, Spokane Filter

Майстри в галузі державного управління

Eastern Washington University
Кампус Денне навчання Заочне навчання 18 - 36 місяці Вересень 2019 США Spokane + 1 більше

Магістр державного управління програмою (MPA) призначений для забезпечення широкого різноманітних можливостей для отримання освіти в галузях суспільного, а не некомерційних управління. Можливості випускників вищих навчальних закладів доступні для тих, хто до сих пір працюю, а також для випускників, що бажають зробити кар'єру в державній службі. Обидві програми навчання неповний робочий день повний робочий день і доступні на ступеня і без ступеня основи. Студентам пропонується усвідомити навколишнє середовище державної служби, цінностей, які ведуть ...