MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Piscataway Township тут!

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Піскатауей це місто в Нью-Джерсі, США. Місто пропонує різні заздалегідь освітніх та науково-дослідних установ за допомогою різних коледжах і університетах.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Piscataway Township. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Piscataway Township прямо тут!

3 Результати в Адміністративні дослідження, Piscataway Township Filter

Майстер трудових відносин (MLER)

Rutgers School of Management and Labor Relations
Кампус Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Заочне навчання Вересень 2019 США Piscataway Township + 1 більше

Майстер трудових і трудових відносин (MLER) програма виробляє випускників, які є вдумливими фахівцями, проінформованими лідерами, та / або дослідниками, заснованими на сучасній реальності. Випускники мають кар'єру в багатьох типах організацій, від корпорацій до неприбуткових організацій, від спілок до інших організацій соціальної справедливості та від державних або федеральних державних установ до інститутів державної політики.

Майстер управління людськими ресурсами (MHRM)

Rutgers School of Management and Labor Relations
Кампус Вересень 2019 США Piscataway Township

За допомогою магістра з управління людськими ресурсами (MHRM) ви отримаєте ключові професійні навички, необхідні для того, щоб стати лідером організації.

Професійні магістра в галузі управління людськими ресурсами

Rutgers School of Management and Labor Relations
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 18 місяці Вересень 2019 США Piscataway Township + 1 більше

Програма Rutgers Online Professional в галузі управління людськими ресурсами (MHRM) призначена для фахівців з людських ресурсів і менеджерів / керівників з 4-річним досвідом роботи, які прагнуть просунути свою кар'єру на високі кадрові або керівні посади.