MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження North Carolina тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Освіта в США здійснюється в основному в державному секторі, з керуванням та фінансування надходить з трьох рівнів: державних, місцевих і федеральних, в такому порядку.Загальні вимоги для вивчення на більш високому рівні освіти в США буде включати ваше прийому есе (також відомий як формулювання цілей або особистої заяви), стенограми записів, рекомендації / рекомендаційні листи, мовні тести

Магістерські програми Адміністративні дослідження North Carolina. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в North Carolina прямо тут!

2 Результати в Адміністративні дослідження, North Carolina Filter

Майстер охорони здоров'я адміністрації

Pfeiffer University School of Graduate Studies
Кампус Денне навчання 5 семестри Вересень 2019 США Charlotte

Цей навчальний курс присвячений практичному застосуванню з бізнесу і охорони здоров'я областей знань.

Магістр управління охороною здоров'я

Queens University of Charlotte Online
Онлайн Заочне навчання 24 місяці Серпень 2019 США Charlotte

Квінський Університет Шарлотського Інтернет-Майстер Управління охорони здоров'я пропонує застосований навчальний план, побудований на універсальній діловій практиці та принциповому керівництві, що перекладається на охорону здоров'я.